Stolarnia
Jan Kopeć

ROK ZAŁOŻENIA
1973

Tradycyjne rzemiosło stolarskie

Jeżeli szukacie Państwo wyrobów zrobionych należycie i różniących się stylistycznie i jakościowo od masówki zalewającej rynek , to nasza oferta jest idealnie dopasowana do Państwa potrzeb. Nasze wyroby nie tanieją. Z biegiem lat nabierają wartości i kiedyś będą
obiektami zabytkowymi , które można przekazać spadkobiercom lub sprzedać.

Wbrew pozorom , nasze wyroby nie są drogie w porównaniu do nietypowych wyrobów oferowanych przez duże firmy produkujące seryjnie. Firma działa od 1973 roku , co jest gwarantem jakości i stabilności obsługi i gwarancji.

Okna i drzwi

Stare i nowe konstrukcje. Nowe realizacje oraz renowacje i rekonstrukcje. Okna w standardzie EURO 68, skrzynkowe, ościeżnicowe, krosnowe, półskrzynkowe . Termomodernizacja okien starych typów. Montaż szyb zespolonych i uszczelek wrębowych w oknach skrzynkowych i ościeżnicowych.  Nietypowe wymiary w standardzie. Renowacja okuć . Doszczelnianie i usuwanie zacięć.

Schody


Schody z drewna  na konstrukcji betonowej, stalowej oraz schody samonośne.
Schody gięto-klejone wykonywane ręcznie. Barierki i balustrady z drewna oraz kowalskie.
Unikalne wzory i gwarancja ręcznej roboty.


Meble


Porządne, mocne meble wszelkich typów z drewna litego. Meble kuchenne z drewna, Sypialnie i biblioteki , łóżka, toaletki, szafy przesuwne, witryny i meble do aptek.
Drewniane korpusy i ścianki tylne. Drewniane dna w szufladach gwarantują wieloletni okres użytkowania .


Podłogi i parkiety.

Renowacja , rekonstrukcja oraz nowe realizacje. Układanie posadzek na podłożu betonowym, na ślepych podłogach oraz na legarach. Tradycyjne podłogi z desek oraz parkiety taflowe pałacowe. Projektujemy także posadzki wg zaleceń projektanta wnętrz - nowoczesne posadzki taflowe z ultra nowoczesnymi wzorami i zatopionym oświetleniem.

Ogrody zimowe i fasady.


Wszelkie typy ogrodów zimowych i fasad z drewna litego. Obróbki dachów i podbiciówka.


Inne wyroby


Dowolne wyroby z drewna wykonywane na podstawie projektów własnych i powierzonych.

Z uwagi na nietypowy charakter naszej działalności, ograniczyliśmy się do przedstawienia jedynie najważniejszych rodzajów naszej działaności.
W celu uzyskania pełnej informacji  prosimy o kontakt mail'owy lub telefoniczny

     tel:  +48 600 456 867